6/05/2012

El koncoročný

Vo štvrtok u mňa spala Izz a v piatok ráno sme už šlapali na stanicu, kde nás čakal zvyšok triedy s dvoma profkami a sadli sme na vlak smer Poprad. Cesta ubehla celkom rýchlo a na obed sme sa už udomácňovali na chatkách a vyťahovali fľaše s liehom. Čo si budeme klamať, triezvy tam nebol absolútne nikto, ale pamätám si všetko a bola naozaj sranda. 
V sobotu sme sa dokonca (niektorí s miernou opicou) pokochali tatranskou prírodou pri túre na Solisko. Na naše superluxusné chatky sme sa dostali až vo večerných hodinách, pretože sme čakali asi tri hodiny na autobus vďaka úžasným železniciam, ktoré nevedia z trate odstrániť padnutý stromček, čo by mi nevadilo keby neboli asi 3 stupne
O chatku ďalej boli na výlete obchodňáci zo Serede, tak sme sa šli hneď pozoznamovať a asi sme ich pokazili, pretože o pár minút už tiež neboli najtriezvejší, pokecali sme tam s Angličanmi a v nedeľu hurá domov. Triedna si z nás dnes pekne pouťahovala, keďže sme na chémii brali alkoholy, vzniklo pár hádok, prikrášlilo sa pár udalostí (že Izz  :D) ale inak ma ani nemrzí, že som kvôli výletu zmeškala Staromestské slávnosti (teda aspoň tie v piatok).

4 komentáre:

Thank You for all Your comments :)