11/18/2013

ilovemylife

Niekedy po večeroch, keď zrovna nepozerám TWD alebo iný seriál, ale zamýšľam sa nad svojím životom, príde mi smutno a cítim sa sama. Potom si spomeniem, akých mám skvelých kamarátov a koľko vecí stihnem zažiť za jeden týždeň a zistím, že mám vlastne celkom fajn život. Možno mám zlomené srdce, ktoré sa očividne tak rýchlo nevie spamätať, možno mám na piču známky ( ale aspoň sa snažím :D), možno ešte nemám predstavu čo presne chcem so svojou budúcnosťou robiť, no mám istotu, že sa mám na koho spoľahnúť keď mi je najhoršie (a ešte stále je tu môj životný cieľ zobrať si Daryla Dixona, ktorý je mojím hnacím motorom). 
Inak stužková bola najlepšia, šaty mi došli deň pred ňou, partner sa mi tam dogrcal pod stôl a o tretej som už šla domov ale najviac som sa bavila!
Aký ste mali týždeň vy?

5 komentárov:

 1. takze sa mas vlastne super :)

  Pozyvam na 2 giveaways, jedna o GUCCI RUSH 75ml a druha o LADYBOX! Tu: http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/10/najlepsia-giveaway-ever.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. hej, totalne boží fotky! jsi nejkrásnější!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. máš úplně top top skvělé vlasy!!)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. no, záver o stužkovej bol asi najlepší :D
  strašne pekná si :)
  inak tá kaviareň je niekde v ZA? lebo som tam vcelku často nevidela som ju :D (a možno je to aj tým, že som slepá, žejoo..)

  OdpovedaťOdstrániť

Thank You for all Your comments :)