7/26/2013

Zuzka Light

.
Pôvodom Češka, no žije v Amerike a v poslednej dobe sa stáva vo fitness svete čoraz známejšou. Nečudo, keď jej HIIT workouty sú poriadny zaberák. Našťastie trvajú maximálne 20 minút, no výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Cvičila som Jillian, Insanity, Boba Harpera ... ale k Zuzke sa vždy vraciam najradšej, dokonca mi už ani nevadí jej prízvuk, pre ktorý som ju chcela zo začiatku vždy vypnúť. Som rada, že zavesila svoju pornohereckú kariéru na klinec a začala makať. Veľa ľudí má z nej strach, jej cvičenia im prídu moc náročné, no verte mi, že keď to vyskúšate, určite to zvládnete. Veď je to len pár minút, kedy sa snažíte vydať zo seba maximum. Nedávno už, bohužiaľ, nové videá spoplatnila, no ja si teda vystačím aj s tými starými, je ich dosť takže stereotyp nehrozí.
.
 Nájdete ich na jej YOUTUBE kánáli, kde dáva aj rôzne tipy ohľadom cvičenia a recepty a neobišiel ju ani instagramový boom . Na jej oficiálnej stránke sa zas môžte zaregistrovať do ZGYMu, kde teraz pridáva nové videá, čo stojí zhruba 10 dolárov na mesiac. Čo vlastne nie je až tak veľa keď si zoberiete, koľko miniete napríklad na fitko. Ja som však študent chudobný, som rada keď mám na kávu raz za čas, čiže túto možnosť zatiaľ obchádzam.
 A čo vy, bojíte sa Zuzky? Alebo s ňou cvičíte?

Momentálne môj najobľúbenejší ZWOW, s burpees mám love-hate vzťah.

3 komentáre:

 1. čítala som o nej už veľmi veľa krát, ale ešte ani raz som si podľa nej nezacvičila. vlastne som si nepozrela ani jedno video :D
  ale tak, ak na ňu nezabudnem, vyskúšam to, keď bude o pár stupňov menej :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Sleduji její videa už nějaký čas. Je to dříč.

  Chtěla bych tě pozvat na moji giveaway: http://lifeenthusiasm.blogspot.cz/2013/08/giveaway.html#more

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Abych byla uprimna slysim o ni poprvy ale asi to skusim;)

  OdpovedaťOdstrániť

Thank You for all Your comments :)